|


|


|

ARAZİ YOL TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

ARAZİ YOL TEMİZLİĞİ YAPILIYOR

Güryıldız Belediyesi ekiplerince, Tarımsal sezonun başlamasıyla arazi yollarının bakım, onarım ve temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor.

Güryıldız Belediyesi ekiplerince, kış mevsiminde meydana gelen yağışlardan dolayı arazi yollarında yaşanan bozulma ve hasarları gidermek için çalışmalar yapılıyor. Yapılan çalışmalarda çiftçilerin ve üreticilerin arazilerine güvenli ve kesintisiz şekilde ulaşımları sağlanıyor.

Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulanan Belediye Başkanımız Habib HAN, “Çiftçilerimizi, üreticilerimizi, mahalle sakinlerimizi memnun edecek çalışmalarımızı aksatmadan hayata geçiriyoruz. Üreticilerimizin en önemli sorunlarından biri olan kış mevsiminde meydana gelen yağışlardan dolayı arazi yollarında yaşanan bozulma ve hasarları giderme adına ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor.  

Program dâhilinde çalışmalarımız devam edecektir. Amacımız çiftçilerimizin ve üreticilerimizin arazilerine güvenli ve kesintisiz şekilde ulaşımlarını sağlamak ve vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmaktır” Arazi yol temizliği esnasında halkımızdan kaldırımlarda ve yol kenarlarında bulunan çalı, odun ve tarım aletlerini kaldırmalarını rica ederiz.

Güryıldız Belediye Başkanlığı Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.